Úvodem

Dříve, než vám cokoliv nabídneme, se s vámi seznámíme. Působíte na zahraničních trzích? Máte zahraniční partnery? Jednáte s bankami? Dodavateli? Získáváte technologie ze zahraničí? Potřebujete zahraniční certifikáty?

Než se pustíme do spolupráce, podepíšeme smlouvu o mlčenlivosti a trošku více si vás proklepneme. Pokud nám svěříte další materiály – katalogy, ceníky, prezentace – pustíme se do práce. Provedeme jazykový audit. Pakliže nám dáte k dispozici jednoho nebo více odborníků, kteří by s námi na této činnosti spolupracovali, výsledek bude o to lepší.

Výsledkem bude zpráva o auditu a návrh terminologického glosáře. Po vzájemném odsouhlasení jej můžete začít interně používat. My s ním budeme pracovat ve všech dalších oblastech spolupráce – tedy při konzultacích, překladech, tlumočení či specializované výuce. Budete-li s naší prací spokojeni, vytvoříme stylistickou příručku ušitou na míru vaší společnosti.

Doufáme, že tady naše spolupráce neskončí. V tomto okamžiku jsme se již stali odborníky na vaši společnost a podnikání. Byla by škoda toho nevyužít. Nyní můžeme uplatnit naše vědomosti a nabídnout vám celou škálu jazykových a komunikačních služeb od konzultací, korektur a překladů, doprovodného či simultánního tlumočení až po výuku a nácvik cizojazyčných a komunikačních dovedností v konkrétních situacích, ve kterých se ocitnete…

Náš tým

Jsme týmem lingvistů, kteří se mohou pochlubit dlouholetou praxí.

Působíme v oblasti výuky cizích jazyků, překladů a tlumočení, máme za sebou desítky publikací v oblasti lingvistiky, obchodní komunikace, jednání, vyjednávání, lexikologie či lexikografické práce.

Více o týmu